banner11

Bursagaz’ın geleneksel voleybol turnuvası

Voleybol turnuvası büyük çekişmelere sahne oldu

DİĞER 19.11.2012, 22:02 19.11.2012, 21:04
Bursagaz’ın geleneksel voleybol turnuvası
 Alman enerji devlerinden EWE AG’nin yüzde 80 oranla ana hissedarı olduğu Bursagaz’ın çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirdiği 2’nci Geleneksel Voleybol Turnuvası çekişmeli final maçı ile sona erdi.
 
Faaliyet gösterdiği sektörde birçok alanda öncü olmaya devam eden Bursagaz, kurum çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiği sosyal etkinlikleriyle de sektöründe öncü ve örnek şirket olmaya devam ediyor.
 
Bursagaz’ın çalışanlarının memnuniyet, motivasyon ve aidiyet duygusunu artırmak için düzenlediği Geleneksel Voleybol Turnuvası geçtiğimiz günlerde final maçı ile sona erdi. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı voleybol turnuvasında Bursagaz çalışanları yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşarak doyasıya eğlendi. Yapılan final maçı büyük bir çekişmeye sahne olurken, çalışanlar takımlara büyük bir coşkuyla destek verdi ve ortaya güzel görüntüler çıktı.
 
Beş set olarak oynanan final maçı sonrasında, geçen yılın şampiyonu Süpernova yine galip gelerek birinciliğe adını yazdırdı. Bursagaz 2. Geleneksel Voleybol Turnuvası’nda Süpernova takımı 1’inci, Tahsilat takımı 2’nci, Güvenlik takımı ise 3’üncü oldu. İlk üçe giren takımlara kupa ve madalyaların yanı sıra hediye çekleri de takdim edildi.
 
Birinci olan Süpernova takımı ödüllerini Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola’nın elinden büyük bir coşkuyla alırken Tola, “Şirketin yoğun temposunda böylesi sosyal etkinliklerde yer alarak kurum içi dayanışmamızı güçlendiren personelimize minnettarız. Bizler de çalışanlarımızın bu etkinliklerdeki mutluluğundan pay çıkartarak mutlu oluyoruz. Biliyoruz ki hizmet kalitemizi artırmanın en etkin yolu çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktan geçer” şeklinde konuştu.
 
Kurum olarak çalışanlar arasındaki motivasyonun kendileri için büyük önem taşıdığına dikkat çeken Tola, bunun için her türlü kültürel, sanatsal ve spor aktivitesine destek verdiklerini kaydetti. Tola, “Çalışanlarımızın arasındaki güçlü iletişim görüyoruz ki iş performanslarına yansıyor. Bu yüzden gerçekleştirdiğimiz bu sosyal faaliyetlere çalışanlarımızın katılımına önem veriyoruz. Katılan herkese de teşekkürlerimi iletiyorum ” diyerek konuşmasını sonlandırdı.
 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?