banner13

banner11

Lezzetin yeni adresi Tabaksız Köfte Özlüce'de açıldı

Bursalıları yeni bir lezzetle buluşturan Tabaksız Köfte’nin açılışı kalabalık bir katılımla yapıldı.

DİĞER 19.11.2012, 22:09 19.11.2012, 21:11
Lezzetin yeni adresi Tabaksız Köfte Özlüce'de açıldı
Bursalıları yeni bir lezzetle buluşturan Tabaksız Köfte’nin açılışı kalabalık bir katılımla yapıldı. Bursalıların damak tadına yeni bir keyif katacak Tabaksız Köfte birbirinden farklı menüleriyle müşterilerine çok özel lezzetler sunacak. Özlüce’de faaliyete giren Tabaksız Köfte’nin kurdele kesim törenine CHP Bursa milletvekilleri Turhan Tayan ve İlhan Demiröz, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BTSO Meclis Başkanı İlhan Parseker, BESOB Başkanı Arif Tak’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Tabaksız Köfte’nin sahibi Turgut Topçu, “Çocukken okul önlerinde yediğimiz, maçlara gittiğimizde stat önlerinde yediğimiz bir köfte tadı vardır. Sağlıksız koşullar nedeniyle artık o köfteyi yemekten korkar hale geldik. Biz de Tabaksız Köfte olarak o ‘sağlıksız olabilir’ şüphelerini ortadan kaldırıp, unutamadığımız o lezzeti müşterilerimizle buluşturduk” dedi.


Topçu, Tabaksız Köfte’nin farklı menülerle özel lezzetler sunduğunu ifade ederken, “Cızbız köftemizle içinde birtakım özel baharatların ve yeşilliklerin olduğu bir çeşidimiz var, sarımsaklı maydanozlu bir köfte çeşidimiz var. Bunlar tamamen kendimize özgü hazırladığımız tatlar” diye konuştu.


Turgut Topçu, önümüzdeki dönemde Bursa’nın çeşitli semtlerinde şubeler açmayı hedeflediğini de belirterek, önce Bursa’da daha sonra da Türkiye’de Tabaksız Köfte’yi marka haline getirmek istediğini ifade etti.
 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?