banner13

banner11

Kültürlü öğrenci gözüyle Dünyagöz

Kültürlü Öğrenciler Dünyagöz Bursa Hastanesi’nde “Sanata Açılan Gözler” adlı sergiyi sundular.

EĞİTİM 19.12.2012, 22:35 19.12.2012, 21:39
Kültürlü öğrenci gözüyle Dünyagöz
 Özel Bursa Kültür Okulları 6. Sınıf öğrencileri, Dünyagöz Bursa Hastanesi’nde “Sanata Açılan Gözler” adlı sergiyi sundular. Sergiye Dünyagöz Bursa Hastanesi müdürü İsmail Erol ve hastane çalışanlarının yanı sıra hastalar da yoğun ilgi gösterdi.
 
Özel Bursa Kültür Okulları ve Dünyagöz Bursa Hastanesi iş birliğiyle gerçekleşen sergide, göz sağlığının önemini vurgulamak ve gözün insan için ne kadar değerli olduğunu göstermek amacıyla göz temalı resimler çizen Kültürlü öğrenciler, resimleri Dünyagöz Bursa Hastanesi’nde sergilediler. Ardından yaptıkları bu resimlerle gözün önemini kendi bakış açılarıyla yaptıkları resimlerde gözün kendi açılarından önemini Dünyagöz Bursa Hastanesi müdürü İsmail Erol ile paylaştılar.
 
Kültürlü öğrencilerin resim sergisini gezen Dünyagöz Bursa Hastanesi Müdürü İsmail Erol da, “Öğrencilerin resim sergisini gezerken çok etkilendim. Çocuklar kendi düşüncelerinden çıkan, çocuk gözüyle gözün önemini yansıtan çok güzel resimler ortaya koymuşlar. Umuyorum ki bu kıymetli çocuklarımızın arasından göz sağlığını koruyacak başarılı göz doktorları çıkacaktır” dedi.
 
Sergi sonunda Kültürlü öğrenciler, Dünyagöz Bursa Hastanesi Müdürü İsmail Erol ve hastane çalışanlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.
https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif
 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
25°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?