banner13

banner11

Kültürlü Öğrenciler Fotoğraflarla buluştu

Öğrenciler 2.Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali’ne konuk oldu.

EĞİTİM 20.09.2012, 22:37 20.09.2012, 22:12
Kültürlü Öğrenciler Fotoğraflarla buluştu
Özel Bursa Kültür Okulları fotoğrafçılık kulübü öğrencileri, Bursa’yı ve Bursalıları fotoğraf sanatının en güzel renkleriyle bir araya getirmek amacıyla düzenlenen ‘2. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali’ ne (Fotofest)  konuk olarak sergi alanlarını gezdiler.
Eğitimi hayatın her alanında ele alan Özel Bursa Kültür Okulları, öğrencilerini fotoğraf ustalarının eserleri ile buluşturdu. Bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali kapsamında oluşturulan fotoğraf sergisini gezen öğrenciler, bu kez dünyaya fotoğrafçıların objektifinden baktı.
Balkanların ve Orta Doğu’nun ilk ve tek fotoğraf festivali olan Fotofest kapsamında oluşturulan sergi salonlarında fotoğrafları inceleyen öğrencilere fotoğraf sanatçıları eşlik ederek fotoğraflar hakkında detaylı bilgiler verdi. ‘İnsanlığın İzleri’ konu başlığıyla hayata geçirilen Fotofest’te fotoğrafları ilgi ve merakla inceleyen Kültürlü öğrenciler fotoğraflar hakkındaki düşüncelerini ve gözlemlerini fotoğraf sanatçıları ile paylaştılar. Özel Bursa Kültür Okulları öğrencileri de fotoğraf çekimine ilişkin merak ettikleri ayrıntıları da sanatçılardan öğrenmeyi ihmal etmediler. 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?