banner11

Kültürlü Öğrencilerden kardeşlik örneği

Özel Bursa Kültür Okulları 4. Sınıf öğrencileri Nilüfer İrfaniye İlkokulu’nu ziyaret etti.

EĞİTİM 07.01.2013, 22:43 07.01.2013, 21:44
Kültürlü Öğrencilerden kardeşlik örneği
 Özel Bursa Kültür Okulları 4. Sınıf öğrencileri Nilüfer İrfaniye İlkokulu’nu ziyaret etti. Nilüfer İrfaniye İlkokulu öğrencilerine melodika hediye eden Kültürlü öğrenciler daha sonra İrfaniye İlkokulu öğrencileriyle birlikte müzik dersi yaptı.
 
Sosyal sorumluluk bilinciyle davranan Özel Bursa Kültür Okulları, köyde müzik araç ve gereçleri için yeterli imkânı olmayan İrfaniye İlkokulu öğrencilerine yardım elini uzattı. Özel Bursa Kültür Okulları, öğrencilerinin kardeşlik bağlarının gelişmesi ve paylaşma duygusuyla hareket etmesi amacıyla gerçekleştirdiği etkinlikte Kültür öğrenciler, İrfaniye İlkokulu öğrencilerine melodika hediye etti. 
Kültür öğrencilerin kendilerine melodika hediye etmesine oldukça sevinen İrfaniye İlkokulu öğrencileri, Kültürlü öğrencilere teşekkür etti. Daha sonra öğrenciler melodikaları ile birlikte müzik dersi işledi. Ders esnasında Kültürlü öğrenciler arkadaşlarına “Matematik ve Müzik” adlı projesi hakkında bilgiler vererek birlikte eğlenceli uygulamalar yaptılar.
 
Kültürlü öğrencileri okulun kapısına kadar eşlik eden İrfaniye İ.Ö.O. öğrencileri, kendilerinin de Kültür Okullarına ziyarete geleceklerini söyledi.
 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
22°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?