banner11

İlmodeko tasarımlarıyla sektörde fark yaratıyor

Görüntülü pencere ile kış aylarında yazı yaşayın

MOBİLYA 25.09.2012, 23:01 25.09.2012, 22:03
İlmodeko tasarımlarıyla sektörde fark yaratıyor
Tasarım ve dekorasyon alanında Bursa’da faaliyet gösteren İlmodeko, kendi bünyesinde ürettiği görüntülü pencere, ahşap görünümlü masalar, raylı tente, deck malzemeler, LED aydınlatma gibi bir çok ürünle sektöre canlılık katıyor. Birçok ilke imza atan İlmodeko, imal ettiği ürünleri Bursa’dan dünyaya ihraç ediyor.
 
GÖRÜNTÜLÜ PENCERE İLE KIŞ AYLARINDA YAZI YAŞAYIN
Kısa sürede dünya piyasasında yer almaya başladıklarını belirten İlmodeko Firma Sahibi İlhan Öztürk, ev, iş yerleri, kafeteryalara yönelik farklı birçok tasarım geliştirdiklerini söyledi.  Öztürk, görüntülü pencere sisteminin Avrupa ve diğer ülkelerde revaçta olduğunu, yakında yeni ürünlerle piyasada yer almaya başlayacaklarını kaydetti.
Ev ve iş yerlerine monte ettikleri görüntülü pencere sistemi ile deniz manzarası, ormanlık alanlar, boğaz köprüsü gibi istenilen görüntünün pencereye aktarılabildiği dijital sistemin, display olarak adlandırıldığını ifade eden İlhan Öztürk, “Ev ya da iş yerindeki bir duvarı tamamen görüntülü pencere ile kaplıyoruz. 85 inch büyüklüğündeki pencereyle dağ, deniz manzarasını izlerken kuş seslerini dinleyebiliyorsunuz. Bir çok özelliği bulunan bu sistemle internete girebiliyor, 4 parçaya ayrılan ekran görüntüsüyle 4 farklı film seyredilebiliyor” dedi. 
 
AHŞAP GÖRÜNÜMLÜ MASA İLE PASLANMAYA SON
Piyasada olmayan birçok ürünü bünyesinde barındırdıklarını vurgulayan İlhan Öztürk, yeni çıkardıkları ahşap görünümlü masanın her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı olduğunu, dış mekan masaların isteğe bağlıözel ölçülerde yapılabildiğini belirtti. Öztürk, iç ve özellikle dış mekanlarda boya, bakım gerektirmeyen bu masaların, paslanma yapmadığına dikkat çekti.
Firmanın ürettiği bir başka ürün olan raylı tente sistemlerine değinen Öztürk, her mekana uyum sağlama ve estetik özelliği bulunan ürünün; su, rüzgar, güneş geçirmeme gibi fonksiyonlarıyla yaz kış kullanılabildiğini ve uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebildiğini söyledi.
 
LED AYDINLATMA VE DECK MALZEMELERLE MEKANI FARKLILAŞTIRIN
LED aydınlatma ve DECK ürünler üzerinde duran Öztürk şunları söyledi: “ Yaratıcı aydınlatma ve tasarımlarla müşterilerimize mekanlarınıçok farklı ve zevkli hale getirebilme imkanı sunuyoruz. Dış mekanlarda ister bina, ister bahçe aydınlatma olsun LED aydınlatma ile estetik ve büyüleyici görünümler elde edebiliyoruz. İç ve dış mekanlarda en çok tercih edilenler arasında yer alan DECK malzemeler, oldukça dekoratif ve kolay kullanımlıdır. Bahçe, yürüyüş yolları, kış bahçeleri, havuz kenarları, iskeleler, marinalar, plajlar, pergolalar, verandalar, kamelyalar gibi bir çok mekanda kullanılan bu malzemeler çok avantajlıdır.”
 Tasarımlarının Türkiye ve dünya patentini aldıklarını ifade eden Öztürk, ileride farklı tasarım ve ürünlerle piyasada yer almayı hedeflediklerinin altınıçizdi.
  
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?