banner13

banner11

Çilek’ten Montessor, detaylı yeni seri

Çocukların yaşam alanlarında özgürlük, sorumluluk, oyun, merak ve yeterlilik temalarını yeni serisi Montes’te bir araya getiren Çilek, gelişim çağında yetenek ve kapasiteleri geliştirecek ürünlerini ebeveynlerin beğenisine sunuyor.

MOBİLYA 09.09.2019, 00:48
Çilek’ten Montessor, detaylı yeni seri

Fonksiyonel ve modern tasarımlarıyla Montes serisi, dünya çapında kabul görmüş eğitim modeli Montessori’den ilham alınarak tasarlandı.

Çocukların yaratıcı kimliğini özgür detaylar ile birleştiren Çilek, yeni çocuk odası serisi Montes ile gelişme çağlarında çocukları destekliyor. Dünya çapında kabul görmüş eğitim modeli Montessori’den ilham alınarak tasarlanan ergonomik ve kullanışlı tasarımlarıyla ön plana çıkan Montes serisi, bir çocuk odasını oluşturan tüm ürünleri içerisinde barındırıyor.

Odada özgürlük, oyun, sorumluluk, merak ve yeterlilik temalarını işleyen Montes serisi karmaşadan uzak, kolay kullanılabilir, güvenli ürünler sunmanın haricinde farklı renk ve dokuları ile estetik bir görünüm sunuyor.

“MONTESSORİ TARZININ ESİNTİLERİ MONTES SERİSİNDE…”

Seçkin eğitim modeli Montessori’den ilham alınarak tasarlanan Montes çocuk ve bebek karyolaları, şık tasarımı, güvenli yapısı ve kolay kullanımı ile öne çıkıyor. Çocuk karyolası çadır yapısıyla çocukları, “kendi özel alanlarında” hissetmelerini sağlarken ahşap yapısıyla da sağlıklı bir uyku alanı oluşturuyor. Bebek karyolası da bebeklerin yataklarına kolayca inip çıkabilmelerine olanak sağlıyor.

“YAZMAK İÇİN ALAN ÇOK”

Serinin birçok ürününde bulunan yeşil yazı tahtası ile çocukların hayal güçlerini ve çizimlerini odalarına yansıtmasına imkan sağlayan Montes serisi ayrıca ürünlerinde alternatif kullanım amaçları sunuyor. Kapılı dolapta yer alan öğretici şekiller ile çocukların öğrenimine katkı sağlanırken düzenli bir kullanım alanı oluşturuluyor. Çalışma masasının kenar kısmının kitaplık olarak kullanılması, oyuncaklık olarak kullanılan ürünün aynı zamanda puf olarak kullanılması gibi detaylarla tasarım işlevselliği korunuyor.

Kolayca boyutu değiştirilebilen dolap kulpları, düzenli bir alan yaratan dolap içi bölmeleri, portatif alt açma pedi ve çocuklar için güvenli yapısıyla Montes serisi 10 farklı temel ürünü ve tamamlayıcı tekstil ürünleri ile çocuklar için özgür bir yaşam alanı oluşturuyor.

Eğitici detayları uyumlu renk ve desenlerle buluşturun Çilek Montes serisi, kaliteli ve sağlıklı malzeme seçimiyle de ön plana çıkıyor. Montes serisi tüm Çilek mağazaları ve www.cilek.com adresinde satışa sunuluyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?