banner11

Gözlerimi kapayana kadar şarkı sözü yazmak isterim

Fettah Can, Şaypa Alışveriş Merkezleri’nin organizasyonu ile Bursalıları coşturdu

PERAKENDE-AVM 17.09.2012, 22:37 20.09.2012, 22:06
Gözlerimi kapayana kadar şarkı sözü yazmak isterim
Şaypa Alışveriş Merkezleri organizasyonu ile Bursa Açıkhava’da sahne alan Bursalı sevilen sanatçı Fettah Can, “Gözlerimi kapatana kadar şarkı yazmak isterim. Bugüne kadar 300 şarkı sözü yazdım” dedi.


Bursalı sevilen sanatçı Fettah Can, Şaypa Alışveriş Merkezleri’nin organizasyonu ile Bursalıları coşturdu.
Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan sevilen sanatçı son zamanlarda dillerden düşmeyen sevilen şarkıları konser alanını dolduran yaklaşık 3bin kişi ile birlikte seslendirdi.


Fettah Can, bugüne kadar yaklaşık 300 şarkı sözü yazdığını ve bu şarkı sözlerini Işın Karaca’dan Murat Boz’a Sezen Aksu’dan çeşitli sanatçılara verdiğini belirtirken, gözlerini kapatacağı ana kadar şarkı sözü yazmak istediğin, ifade etti.


Romantik bir yapısının olduğunu da belirten Can, kendisinin yazdığı fakat başkalarının seslendirdiği şarkıları son albümünde yorumladığını ve dinleyicilerden büyük beğeni topladığını dile getirdi.
Sahnede sunucu Doğukan Erdem’in kendisine takdim ettiği “Şaypa Ailem Kart”ı alan ünlü sanatçı, bu kart ile Bursa’da Şaypa Alışveriş Merkezleri’nden bol bol alışveriş yapacağını da söyledi.
Bursa’daki ilk Açıkhava konserine imza atan Fettan Can, sahnede Bursa haricinde seslendirmediği şarkıları da seslendirdi.
https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif
  
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
16°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?