ÖzdilekPark Bursa Nilüfer 3. Yaşını Kutluyor

Üç yıl önce kapılarını ziyaretçilerine açan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, 3. yaşını büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor.

PERAKENDE-AVM 26.02.2020, 17:19
ÖzdilekPark Bursa Nilüfer 3. Yaşını Kutluyor

26 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Troy Kart kampanyasıyla ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’den 350 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlere 50 TL’lik Troy Kart hediye edilecek. Kullanıcılar hediye kartlarını kampanyaya katılım sağlayan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’in tüm mağazalarında harcayabilecek.

Niloya etkinliği ile çocuklar yine çok eğlenecek

29 Şubat - 1 Mart tarihlerinde gerçekleşecek Niloya etkinliğiyse alışveriş merkezinin   -1. katında bulunan aktivite alanında düzenlenecek. 3 ve 12 yaş arasındaki tüm çocuklar Niloya ve Tospik’in müzik ve danslı gösterisine katılım sağlayabilecek. Niloya etkinliği saat 13:00 - 15:00 ve 17:00 olmak üzere 3 seansta gerçekleştirilecek.

Greenbox ile 3. yıla özel eğlenceli efektler ziyaretçileri bekliyor

29 Şubat - 1 Mart tarihlerinde 14:00 - 18:00 saatleri arasında özel efektlerin yer aldığı greenbox platformunda, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’in misafirleri keyifli hatıra fotoğrafları çektirebilecek.

Siz de ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’in 3. yıla özel açılış etkinliklerini takip ederek eğlenceli vakit geçirip, 350 TL ve üzeri yaptığınız alışverişlerinizde 50 TL’lik Troy Kart hediyesi kazanabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?