banner11

Şaypa kazandırmaya devam ediyor

Şaypa ‘Ailem Kart’ ile iki müşterisini daha fiesta sahibi yaptı.

PERAKENDE-AVM 24.09.2012, 21:46 24.09.2012, 21:21
Şaypa kazandırmaya devam ediyor
Şaypa Alışveriş Merkezleri, ’Ailem Kart’ sahibi iki müşterisini daha Ford Fiesta marka otomobil sahibi yaptı. Bu 2012 yılı içerisinde toplam 6 araba şanslı ailelere teslim edilmiş oldu.
 
Şaypa’nın düzenlediği kampanyada Ford Fiesta sahibi olan talihliler, arabalarına kavuştu. Şaypa Ataevler Maxima şubesinde gerçekleştirilen araç teslim töreninde konuşan Şaypa Genel Müdür Yardımcısı Bülent Mertyürek, düzenledikleri kampanyalarla 2012 yılında Eylül ayına kadar toplam 6 aracı hediye ettiklerini ve bu kampanyaların süreceğini söyledi.
 
Şaypa şubelerinde ‘Ailem Kart’ ile toplamda 20 TL tutarında alışveriş yapanların katıldığı kampanyada Ford Fiesta marka araba kazanan Vedat Demir ve Seyfi Kaya düzenlenen törende anahtarlarını Şaypa Genel Müdür Yardımcısı Bülent Mertyürek’in elinden aldı.
 
2002 YILINDAN BU YANA 4 MİLYON LİRA TUTARINDA HEDİYE DAĞITTI
 
Şaypa Genel Müdür Yardımcısı Bülent Mertyürek, “Şaypa Ailem Kart sahipleri kazanmaya devam ediyor. Şaypa olarak 2012 yılından bu yana Ailem Kart ile yapılan kampanyalarda beyaz eşyadan, küçük ev aletlerine, arabalardan tatil turlarına kadar 4 milyon liralık hediye dağıtıldı” dedi. Mertyürek, Şaypa Ailem Kart sahibi 350 bin müşterilerinin bulunduğunu, Ailem Kart ile alışverişlerde sağlanan fiyat avantajının yanısıra kampanyalardan da yararlanma olanağı olduğunu hatırlattı.  Mertyürek,  bu güne kadar binlerce ailenin mutlun olduğunu görmenin kendilerini de mutlu  ettiğini söyledi.
 
ŞAYPA HAYALLERİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
 
Aileleri ile birlikte arabalarını teslim almaya gelen talihliler Şaypa ailesine teşekkür ederken kaliteli uygun fiyat ve candan yakınlık gördükleri için alışveriş yaptıkları Şaypa Alışveriş Merkezleri’nin kampanyalarının da kendilerini hediye ile sevindirdiğini söylediler.
 
Ford Fiesta talihlilerinden Vedat Demir, alışveriş için sürekli Şaypa’yı tercih ettiğini ve araba kazandığına hala inanamadığını söyledi. Diğer talihli Seyfi Kaya ise ’Arabam yoktu, bu benim için büyük bir hediye oldu, rüyamda görsem inanmazdım’ dedi. Teslim töreninin ardından talihliler yeni arabalarıyla Bursa turuna çıkacaklarını söyleyerek yola çıktı..
  
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?