banner11

Şaypa'dan alan kazanıyor

Ailem Kart sahiplerinden en çok alışveriş yapan 200 kişiye bisiklet hediye edildi.

PERAKENDE-AVM 23.05.2012, 22:59 20.09.2012, 22:08
Şaypa'dan alan kazanıyor
Perakende sektöründe Bursa’nın lider kuruluşu Şaypa Alışveriş Merkezleri, sunduğu uygun fiyatlı ve kaliteli ürün hizmetinin yanında verdiği hediyelerle de müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.Şaypa, Ataevler Maxima Mağazası’nda gerçekleştirilen çekilişle 1-30 Nisan 2012 tarihleri arasında Ailem Kart sahipleri arasından en çok alışveriş yapan ilk 2 yüz kişiye bisiklet dağıttı.
 
Şaypa’dan alışveriş yapanların kazanmaya devam ettiğini söyleyen Şaypa Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Bedirhan Bozali, “Şaypa, Ailem Kart sahibi müşterilerine her zaman fayda sağlamaya devam edecek. 350 bin kart kullanıcımız var. Gün geçtikçe de artıyor. Yılsonuna kadar hedefimiz 500 bin kişiye ulaşmak. Yılbaşından bu yana televizyon, bilgisayar ve araba gibi hediyeler verdik. Önümüzdeki hafta da 2 adet Ford Fiesta marka araba çekilişle verilecek” dedi.
 
Ailem Kart sahiplerinin kazanma şansının önümüzdeki günlerde daha da çok artacağını belirten Bozali, Türkiye’nin en çok kazanan ailesinin Şaypa Ailem Kart sahipleri olduğunu sözlerine ekledi. 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
12°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?