banner11

Şaypa'dan engellilere destek

5 engelli vatandaşa akülü araç hediye edildi.

PERAKENDE-AVM 13.05.2012, 21:35 20.05.2012, 17:10
Şaypa'dan engellilere destek

 Ulusal marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Bursa’nın perakende lideri Şaypa Alışveriş Merkezleri, ekonomiye kattığı değeri, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de pekiştiriyor. Şaypa Engelliler Haftası’nda 5 engelli vatandaşı Bursa Valiliği’nde düzenlenen törende akülü araç sahibi yaptı.

 
Şaypa Yönetim Kurulu Başkanı Hıdır Şaylı, Bursa ekonomisi ve ticari hayatına sağladıkları katkıların yanında, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara destek olmanın da gururunu yaşadıklarını söyledi. Bursa halkından aldıkları güçle Bursa’nın ticari ekonomik, sosyal ve kültürel çevresine katkı koymaya devam ettiklerini kaydeden Şaylı, “Şaypa ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda maddi durumu iyi olmayan engelli vatandaşlarımıza bir nebzede olsa yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yardım ve desteler bizim için en kutsal görevdir” dedi.
 
Vali Şahabettin Harput ise örnek davranışından ve sosyal sorumluluk projelerineverdiği desteklerden ötürü Hıdır Şaylı’ya teşekkür ederek, birlik ve beraberlik içerisinde yapılan çalışmaların önemine değindi.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
10°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?