banner13

banner11

Gökçelik Ankara satış ofisi ile Anadolu’ya daha yakın

“Rafın olduğu her yerde” sloganıyla 1976’dan bu yana raf sektöründe hizmet veren Gökçelik, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde açtığı satış ofisiyle artık Anadolu’daki müşterilerine daha yakın.

DİĞER 22.11.2012, 22:15 24.11.2012, 21:23
Gökçelik Ankara satış ofisi ile Anadolu’ya daha yakın
 “Rafın olduğu her yerde” sloganıyla 1976’dan bu yana raf sektöründe hizmet veren Gökçelik,  Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde açtığı satış ofisiyle artık Anadolu’daki müşterilerine daha yakın.
 
Marketten mağazaya, fabrikadan depoya kadar her konsepte uygun çözümlerle Türk perakendesine ve Türk sanayisine 36 yıldır hizmet veren Gökçelik, yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor.
Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, sektördeki deneyimleri ve yaptıkları yatırımlarla etkinlik alanlarını genişlettiklerini belirterek, gerek yurtdışı gerekse ülke içindeki yapılanmalarını sürdürdüklerini söyledi.
2012 yılı için ihracat hedeflerini 15 milyon dolar olarak belirlediklerini, geçen yıl üçüncü fabrikalarını açarak dünya ve Türkiye pazarındaki güçlerini teknolojik yatırımlarla da desteklediklerini kaydeden Aras, İstanbul’dan sonra Ankara’da satış ofisi açmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.
 
Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Aras, geçtiğimiz hafta sonu başta Gökçelik çalışanları, dost ve müşterilerinin katılımıyla Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde (İVOKSAN) satış ofisinin açılışını gerçekleştirdiklerini söyledi. Ankara’daki satış ofisleriyle artık Anadolu’daki müşterilerine daha yakın olacaklarına işaret eden Aras, Gökçelik olarak yatırımlarını hız kesmeden sürdüreceklerini belirtti.
Açılış organizasyonu ve birlikte yenilen yemeğin ardından Gökçelik ailesi Anıtkabir’i ziyaret etti. “Ankara’ya kadar gelip Anıtkabir’i ziyaret etmek olmazdı” diyen Yalçın Aras, üstelik bugüne kadar ziyaret etme fırsatı bulamamış çalışanlarımız için de değerli bir anı olmasını arzu ettik dedi. 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
23°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?