banner13

banner11

BUCOS gelenekselleşiyor

Yaptığı ihtisas fuarlarıyla, sektörde kendine özgün bir yer edinen Network Fuarcılık, BUCOS 2. Kozmetik ve Güzellik Fuarı’nın ikincisini 9-12 Nisan tarihleri arasında Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenleyecek.

TURİZM 04.03.2020, 01:20 07.03.2020, 10:17
BUCOS gelenekselleşiyor

Kozmetik alanındaki Bursa’daki tek fuar olan BUCOS Kozmetik ve Güzellik Fuarı’nın ikincisi için hazırlıklar, tüm hızıyla devam ediyor.

BUCOS 2. Kozmetik ve Güzellik Fuarı; Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu, Bursa Kuaförler Odası ve Bursa Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Bursa Estetik Sektörü Çalışanları Derneği ve KOSGEB destekleriyle Network Fuarcılık tarafından düzenlenecek olup, kozmetik ve güzellik sektörünü bir araya getirecek.

Kozmetik makyaj firmaları, saç bakım firmaları, tırnak, el, ayak bakım firmaları, Medikal cihaz firmaları, dermotokozmetoloji firmaları, estetik ve güzellik merkezleri, kişisel bakım ürünleri, kuaför, berber ekipmanları ve ürünleri, güzellik ve kozmetik eğitim akademileri ve parfüm firmaları gibi çok zengin bir katılımcı firma profili olan fuarda, yeni ürün ve uygulama yöntemleri anlatılarak, workshoplar düzenlenecek. Fuar defile ve daha pek çok etkinlik ziyaretçilere renkli dakikalar yaşatacak.

“BUCOS’UN İKİNCİSİ DÜZENLENİYOR”

BUCOS 2. Kozmetik ve Güzellik Fuarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Network Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eker, “Bursa 3 milyonu aşan nüfusu ile sanayi alanındaki gücünün yanı sıra kozmetik ve güzellik alanında da önemli bir merkez. Geniş kapsamlı olan fuarımıza Türkiye’nin 5 farklı bölgesinden, 14 farklı ilimizden 52 firma katılıyor. Ziyaretçi olarak da güzellik ve estetik merkezleri, kuaförler, güzellik salonları, berberler, ilgili hekimler, diyetisyenler, kozmetik toptancıları ve güzelliğine önem veren sektör ilgililerini bekliyoruz” dedi.

Son olarak kozmetik ve güzellik sektörünü ikinci kez Bursa’da buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Eker, sektörün desteği ile her yıl bu fuarı yapmayı planladıklarını da ifade etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?