banner13

banner11

Crowne Plaza Bursa en iyi 4. Otel

Crowne Plaza Bursa, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'nın en iyi 4. oteli oldu

TURİZM 20.12.2012, 23:31 20.12.2012, 22:41
Crowne Plaza Bursa en iyi 4. Otel
 Toplam 100’den fazla ülkeye yayılmış, 7 farklı marka adı altında toplam 4 bin 500’e yakın oteli, 650 binden fazla odası ile dünyanın en büyük oda kapasitesine sahip uluslararası zincir otel grubu olan Intercontinental Hotels Group (IHG) tarafından yapılan değerlendirmede Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal Spa, Avrupa, Ortadoğu, Afrika bölgesinin en iyi 4. oteli seçildi.

Öztimurlar İnşaat AŞ tarafından hayata geçirilen ve eylül ayında açılışı gerçekleşen Crowne Plaza Bursa Convention Center & Thermal Spa’nın Genel Müdürü Mehmet Kalyoncu, açıldıkları günden bu yana misafirlerinin memnuniyetine büyük önem verdiklerini ve bunun sonuçlarını da kısa sürede aldıklarının altını çizdi. Kalyoncu, “IHG tarafından yapılan değerlendirme ve puanlama sonucunda Avrupa, Ortadoğu, Afrika (EMEA) bölgesinin en başarılı dördüncü oteli olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Crowne Plaza Bursa olarak amacımız; bizi tercih eden tüm misafirlerimize uluslararası kalite standartları ve Türk misafirperverliği ile en iyi hizmeti sunmaktır.” dedi.

IHG'nin bünyesinde bulunan Crowne Plaza markalı oteller arasında gerçekleştirilen 'genel misafir memnuniyeti' değerlendirmesinde; listenin ilk sırasında, Crowne Plaza Tel Aviv City Center yer alırken, Crowne Plaza Haifa ikinci, Crowne Plaza St. Petersburg ise üçüncü oldu.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
32°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?