banner21

banner13

banner25

banner20

BEFAŞ'tan mesleki eğitime tam destek

Endüstriyel elektrik-elektronikten mekatronik ve otomasyon ürünlerine kadar önemli malzemelerin tedariki ile projelendirilmesi konularında 21 yıldır Bursa ve bölge sanayisine hizmet veren BEFAŞ, sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da topluma karşı görevlerini yerine getirmeye özen gösteriyor.

DİĞER 07.04.2022, 17:48
BEFAŞ'tan mesleki eğitime tam destek
banner23

NİLTİM Ticaret Merkezi’ndeki bin metrekarelik kapalı alanda çalışmalarını sürdüren ve kendi alanında Bursa’nın öncü firmalarından BEFAŞ’ın Genel Müdürü Ertuğrul Çelik, mezun olduğu Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik yeni işbirliklerine hazırlanıyor.

Konuyla ilgili Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Pınarlı ve alan şeflerini ziyaret eden, çeşitli atölyelerde incelemelerde bulunan Çelik, “Mezun olduğum okulu ziyaret etmek benim için büyük bir mutluluk. Okulumda aldığım temel eğitim ve bilgiler sayesinde geride kalan sürede edindiğim tecrübelerimi Okulumun şimdiki öğrencileriyle paylaşmaya hazırım” dedi.

Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Pınarlı ve alan şefleriyle görüşmesinde okul-sanayi işbirliği konusunda yapılabilecek faaliyetleri değerlendiren BEFAŞ Genel Müdürü Ertuğrul Çelik, “Öğrencisi olmaktan her zaman övündüğüm, Ulu Önder Atatürk’ün adını taşıyan bu okuldan hiçbir zaman uzak kalmadım. Okul Müdürümüze ve değerli öğretmenlerimize gayretli çalışmaları nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Okuluma her zaman için destek olmaya çalıştık, imkanlar çerçevesinde bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Bazı yeni işbirlikleri ve projeler üzerinde çalışıyoruz. Teknik eğitimin öneminin her zaman farkındayız ve amacımız teknik eğitime destek olmayı sürdürmek” şeklinde konuştu.

 BEFAŞ Genel Müdürü Ertuğrul Çelik’in ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Pınarlı da, “Bursa OSB’de, fabrikalarla iç içe 42 yıldır eğitime devam eden okulumuzun mezunlarımızın bizi ziyaretinden çok mutlu oluyoruz. Biz sizin gibi başarılı olmuş yeni mezunlar verme gayretindeyiz, tüm çabamız bu yönde” dedi.

Ziyarette Ertuğrul Çelik’e BEFAŞ Genel Müdür Yardımcısı Fatih Çelik de eşlik etti.

banner24
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?