banner21

banner13

banner11

banner20

Teksüt, YZB 2021’de QR Kod’lu ürünleri tanıtttı

Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri markalarından Teksüt, Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Yerel Zincirler Buluşuyor 2021’ etkinliğinde hayata geçirdiği yenilikleri ziyaretçilerle paylaştı.

DİĞER 22.09.2021, 16:13 22.09.2021, 16:17
Teksüt, YZB 2021’de QR Kod’lu ürünleri tanıtttı
banner23

Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan firmalarla yerel zincir marketleri bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor 2021 etkinliği 15-16 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Teksüt, YZB 2021’in Destek Sponsoru olarak yerini alırken iki gün boyunca ziyaretçilere üstün kalite ile ürettiği ürünlerini tanıtarak, yenilikler hakkında bilgiler verecek.

YERELDE MARKETLERDE BÜYÜME SÜRÜYOR

Teksüt Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Keleş, yerli ürünlerin yerel marketler aracılığı ile geniş kitlere ulaşmasını sağlayan perakende sektörünün en önemli buluşması YZB 2021’de Destek Sponsoru olarak katkı sağlamaktan mutlu olduklarını belirtti. Pandemi döneminde öncelikle yerel market zincirleriyle birlikte online teslimat yapan market kanallarıyla tüketicinin sofrasına 30 dakika ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Keleş, “2021 ve 2022 yıllarına yönelik stratejik hedefimiz Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde de bayi ağımızı büyütmek. Bu açıdan YZB 2021’de bu hedefimize yönelik yeni anlaşmalar yapmayı, ziyaretçilerimize üstün kalite ile ürettiğimiz ürünlerimizi tanıtıyoruz.” dedi.

TEKSÜT’ÜN QR KOD SİSTEMİ

Murat Keleş, Teksüt’ün ulusal ve uluslararası büyüme yatırımlarının yanında müşterilerinin ürünlerle ilgili daha hızlı bilgi almasını sağlayacak yatırımlarını da sürdürdüğünü, YZB 2021 ziyaretçilerine Teksüt standında QR kodlu ürünlerini tanıttıklarını aktardı. Teksüt paketlerinde yer alan QR Kod’u telefon kamerasından okutanlar doğrudan ürün ile bilgilerin yer aldığı sayfaya ulaştıklarını sözlerine ekleyen Keleş şöyle devam etti:

“İlk aşamada Teksüt Süzme Peynir, Teksüt UHT Süt ve Teksüt Krem Peynir ürünlerinin paketinde yer alan QR Kod’lar kısa zaman içinde diğer ürünlerimizin paketlerinde de yerini alacak. Müşterilerimiz markette alışveriş yaptıkları sırada telefon kameralarıyla QR Kodları okutarak ellerinde tuttukları ürün hakkında detaylı bilgiye anında ve hızlı bir şekilde ulaşarak Teksüt kalitesiyle tanışma imkanı bulacaklar.”

banner24
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?