banner21

banner13

banner25

banner20

Kültülü çocuklar ekranda derslerinin başında

Bursa’da eğitimin köklü ve öncü okullarından olan Özel Bursa Kültür Okulları, koronavirüs sebebiyle alınan uzaktan eğitim kararının ardından, öğrencilerinin bu süreçte derslerinden geri kalmamaları için online derslerle eğitim – öğretime devam ediyor.

EĞİTİM 16.04.2020, 03:30 16.04.2020, 03:51
Kültülü çocuklar ekranda derslerinin başında
banner23

Öğrencilerinin derslerde kayıp yaşamaması adına 23 Mart’tan itibaren video ders içerikleri sunan Özel Bursa Kültür Okulları, 3 Nisan’dan sonra da canlı yayınlarla öğrencilerini kendi öğretmenleriyle online ortamda buluşturmaya başladı.

ÖZGÜN İÇERİKLER HAZIRLANIYOR

Güçlü teknolojik altyapısıyla, hayata geçireceği sanal sınıflarıyla zaman ve mekandan bağımsız olarak eğitim – öğretime devam eden Özel Bursa Kültür Okulları, velilerin de desteğiyle bu süreci en iyi şekilde atlatmak için çalışmalarını sürdürüyor. Öğrenciler bu süreçte, rehberlik görüşmelerini ve etkinlik derslerini de online ortamda devam ettiriyor. Öğrencilerinin hem eğitim hayatları hem Akademik derslerin yanı sıra, etkinlik dersleriyle de gelişiminin bu süreçte de devam etmesini isteyen Özel Bursa Kültür Okulları’nda, öğrencilere yönelik özgün etkinlik vidoları ve online derslerle eğitimin aksamaması hedefleniyor. Öğretmenler bilişim, müzik, drama, satranç, görsel sanatlar ve beden eğitimi alanlarında özel etkinlik videoları ile öğrencilere özgün içerikler hazırlıyorlar.

banner24
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
13°
kapalı
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?