banner20

banner13

banner11

Hattat Traktör ödüllü traktörleriyle Hayvancılık Fuarı'na katılıyor

Türkiye’nin yüzde yüz yerli traktör üreticisi Hattat Traktör, Bursa 5. Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı’nda ödüllü traktörleri ile yer alacak.

GIDA-TARIM 24.09.2012, 22:08 24.09.2012, 21:21
Hattat Traktör ödüllü traktörleriyle Hayvancılık Fuarı'na katılıyor
        Türkiye’nin yüzde yüz yerli traktör üreticisi Hattat Traktör, Bursa’da 26 Eylül - 30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Bursa 5. Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı’nda ödüllü traktörleri ile yer alacak.

        Fuar ziyaretçileri Türkiye'de ilk defa Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) tarafından satın alınan 370 HP gücünde Valtra S353 marka traktöre ek olarak Hattat Bahçe Serisi A65B- A80B ve Hattat çok amaçlı tarla traktör modelleri ile Ferrari marka ürünleri yakından inceleyebilecek.

        Hattat Tarım Genel Müdürü Abdullah Akkuş’un katılacağı ve Filo Satış Müdürü Şükrü Altundağ’ın da konuşma yapacağı, Türkiye’nin en büyük fuarlarından Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 26-30 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

        Valtra S serisi, sahip olduğu dizel motorla kullanıcısına profesyonel çiftçilik desteğini minimum işletme maliyeti ile sunuyor. Otomatik ve manuel vites seçeneklerini bir arada kullanma imkânı sağlayan Valtra S Serisi, GPS ve Auto Pilot teknolojisiyle uydudan yönetilmesi ve Türkiye’deki en yüksek beygir gücüne sahip traktör olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Hattat Bahçe Serisi traktörler, farklı vites seçenekleri ile ‘12 İleri 12 Geri Valtra Transmiyon’ özelliğine ek olarak Valtra transmisyonu birleşik tip şanzıman yapısına sahip olmasıyla da motorun üretmiş olduğu gücü minimum kayıplarla işe uygulayabiliyor.

        Ferrari marka traktörler ise güçlü motoru ve uygun boyutsal özelikleri ile bağ ve bahçe işlerinde traktörden beklenen performansı kullanıcısına sunuyor. Mükemmel tasarımı ve esnek manevra kabiliyeti ile bodur meyve bahçeleri ve seralarda maksimum performansla çalışıyor. Dört çeker özelliği gücü tüm tekerlere eşit şekilde dağıtarak üstün tutunma sağlıyor.
Çiftçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan Hattat Çok Amaçlı Serisi, yüksek performansı ve boyutları ile hem tarla hem de bahçede çalışmak için ideal. 

        Maksimum performansı düşük yakıt tüketimi ile birleştiren Perkins motorları mükemmel çekiş sunarken, geniş hız aralığı ile tarımsal faaliyetleri ve nakliye uygulamalarının daha kısa sürede tamamlamasını sağlıyor. 
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?