banner21

banner13

banner25

banner20

Gençler Çilek Mobilya'ya güveniyor

Türkiye İtibar Akademisi ve Beykoz Üniversitesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Endeksi G-250 sonuçları açıklandı. 4.800’ün üzerinde 18-24 yaş arası gençlerin görüşlerinin alındığı araştırmada, gençlerin güvendiği ve tercih ettiği 250 marka sıralandı.

MOBİLYA 06.07.2022, 17:44
Gençler Çilek Mobilya'ya güveniyor
banner23

Bilgisayar destekli telefonla arama ile CATİ yöntemi kullanılarak yapılan araştırmada Türkiye’deki 18-24 yaş arası gençlere güvendikleri ve tercih ettikleri markalar soruldu. Sonuca göre, gençlerin dinamik, yenilikçi ve dijitalleşmeye önem veren markaları tercih ettiği belirlendi.

Çilek Mobilya, gençlerin güvendiği ve tercih ettiği şirketler arasında yer alıyor. Gençlerin güvendiği bir marka olmaktan gurur duyduklarının altını çizen Vasfiye Çilek “Bu yıl da dijital projelere aynı şekilde önem vermeye, ek yatırımlar yapmaya ve dijitale odaklanmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Ar-Ge merkezimizin de koyduğu birçok proje hedefi var. Ar-Ge yatırımımız, en yenilikçi ürünleri sunma hedeflerimiz ile inovatif projelerimize her zaman önem vermeye devam edeceğiz. Araştırmada gençlerin samimi buldukları, dijitalleşmeye yatırım yapan ve yenilikçi özellikteki markaları tercih etmeleri de doğru bir strateji izlediğimizin göstergesi. Bu anlamda, gençlerin güvendiği markalar arasında olmaktan gurur duyduk, biz de onlara çok güveniyoruz ve teşekkür ediyoruz.” dedi.

Çilek Mobilya

Çilek, kuruluşundan beri inovatif olmayı kendine görev edinerek gelişmeye devam etmektedir. Gelişime verdiği önemle teknolojik yatırımlardan Yalın Üretim sistemine, özgün ve fonksiyonel tasarımlardan mimari danışmanlık hizmetlerine kadar özenle çalışmalarını sürdürerek  5 kıta ve 71 ülkede 500’ün üzerinde satış noktasında hizmet vermeye devam ediyor.

banner24
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
26°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?