banner21

banner13

banner25

banner20

Kelebek Mobilya’dan 29 Ekim’de 29 mağaza

Bundan tam 85 yıl önce Atatürk’ün imzası ile ilk fabrikası kurulan Kelebek Mobilya, Cumhuriyet’in 97. yılını kutlayacağımız 29 Ekim'i bu yıl açtığı 29 yeni mağaza ile taçlandırıyor.

MOBİLYA 30.10.2020, 18:33 30.10.2020, 18:35
Kelebek Mobilya’dan 29 Ekim’de 29 mağaza
banner23

Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan, 1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla, İstanbul Haliç’te ilk fabrikası kurulan Kelebek, Cumhuriyet’in 97. yılını bu yılda Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde açtığı 29 mağaza ile kutlayacak.

Yurt dışında 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan ve yurt içinde 130’dan fazla mağazaya sahip olan Kelebek Mobilya, 29 Ekim günü Adana, Aksaray, Ankara, Aydın, Balıkesir, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Giresun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Manisa, Mardin, Mersin, Tekirdağ’da açacağı 29 mağazada ortalama 5 personel ile yaklaşık olarak 150 kişiyi istihdam edecek. Yeni mağazalarla da tüm müşterilerine ücretsiz iç mimari hizmeti sunacak olan kuruluş, bu desteği müşterilerinin tercihine göre fiziksel mağazalarında ya da canlı Whatsapp hattı üzerinden sağlayacak. Öte yandan yaşam alanlarını Kelebek Mobilya ile tasarlamak isteyen tüketiciler, kendilerine en yakın lokasyonda bulunan Kelebek mağazalarını arayarak randevu oluşturabilecek ve belirledikleri zaman diliminde randevu alınan mağaza sadece o müşteriye hizmet verecek.

Türkiye’nin ilk modüler mobilya markası olmanın azmini ve bir Cumhuriyet kuruluşu olmanın gururunu yaşayan Kelebek Mobilya, önümüzdeki yıl 35 yeni mağaza açmayı hedefliyor.

Kelebek Mobilya Hakkında: Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarındandır. Kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle Düzce’de 40 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretimine devam eden kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 130’un üzerinde mağazasıyla tüketicilerin beğenisine sunmakta, 30’dan fazla ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da faaliyet göstermektedir.

banner24
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?