banner21

banner13

banner11

banner20

Camex yapılara estetik katıyor

1986 yılında Bursa Kristal Cam adıyla faaliyete başlayan ve dünyada değişen mobilya ile inşaat sektörünün önemli bir kolu olan cam alanında ağırlığını hissettirmeye başladı. 2001 yılından itibaren Camex markasıyla faaliyetlerini sürdüren firma, camın kalitesini ve yeniliklerini daha estetik mekanlara sunarak, müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alarak çalışmalarını sürdürüyor.

SEKTÖRLER 19.08.2020, 16:58
Camex yapılara estetik katıyor
banner23

Camex’in alanında uzman, deneyimli, teknik ve idari personeliyle, uluslararası alandaki teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli geliştiğini ifade eden Camex Yönetim Kurulu Başkanı Salih Başnak, “Gelecekte de sektördeki prestijimizi sürdürmeyi ve sektörde bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

Bir aile şirketi olarak Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde, 9 bin metrekare kapalı alanda entegre tesisi ile mobilya, inşaat, soğutma, sanayi, raf ve depolama sanayinin yanı sıra, hotel, hastane, AVM projelerinde mimari camlarla iç ve dış piyasaya hizmet vermeyi sürdürüyor. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanlığını Salih Başnak, Başkan Yardımcılığını ise Erdal Başnak yürütüyor.

TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ PROJELERİNDE İMZASI VAR

Ülkenin önde gelen büyük projelerinde tedarikçi olarak hizmet verdiklerini belirten Camex Yönetim Kurulu Başkanı Salih Başnak, her geçen gün daha kaliteli projelere imza atmayı hedeflediklerini dile getirdi. Başnak, “Sone dönemde yaptığımız projelerden olan İstanbul Havalimanı, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, İstanbul Memorial Bahçelievler Hastanesi, İstanbul Medicana ve İzmir Medicana hastaneleri tamamladığımız birkaç proje arasında yer almaktadır. Böyle önemli ve projelerde imzamızın olması bizlere gurur veriyor” diye konuştu.

Birkaç kişiyle başladıkları yolda, bugün yaklaşık 70 kişilik bir çalışma ekibiyle devam ettiklerini ifade eden Başnak, “Hem şirket içerisinde kullandığımız sürekli yenilenen makine parkuru, hem de alanında bilgili ve tecrübe sahibi profesyonel ekibimizi zaman içerisinde daha fazla genişletmek en büyük hedef ve hayallerimizden biri. Hem ülkemizde hem de yurt dışında cam denilince cevabının Camex olabilmesi en büyük hedefimiz” şeklinde konuştu.

Son olarak Camex’in e-ticaret alanındaki faaliyetlerine de değinen Camex Yönetim Kurulu Başkanı Salih Başnak, “Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet satışları, müşteriye doğrudan edebildiğimiz ve beklentisini karşıladığımız bir platform. Biz de bu beklentileri karşılamak adına ‘Camexstore’ markamızı oluşturarak, ülkemizde en çok satış yapılan e-ticaret platformlarında yerimizi aldık. Ürün çeşitliliğimizi sürekli Ar-Ge ve yeni tasarım yaparak geliştirmek, müşterilerimize daha fazla seçenek sunmak hedeflerimizin başında yer alıyor” dedi.

banner24
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
10°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?