banner20

banner13

banner11

Şampiyon Gönlüferah

Oteller arası futbol turnuvasında şampiyon oldu.

TURİZM 13.05.2012, 23:01 20.05.2012, 17:10
Şampiyon Gönlüferah

 Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği ve Çekirge Sosyal Yardımlaşma Derneği işbirliği ile düzenlenen Oteller arası futbol turnuvasının şampiyon Gönlüferah Hotel oldu.

 
Bursa'da bulunan oteller arasında gerçekleşen turnuva oldukça renkli geçerken, Gönlüferah Hotel aldığı galibiyetlerle diğer otelleri geride bırakarak önemli bir başarıya imza attı. 
 
7 otelin katıldığı futbol turnuvasında 2.'lik ödülünü Artıç otel, 3.'lük ödülünü Çelikpalas Hotel alırken turnuvanın en centilmen takımı ise Almira Otel oldu. 
 
Şampiyon olan Gönlüferah Hotel adına açıklama yapan otel yetkilileri, motivasyon arttırıcı bir etkinlik olan turnuva da mutlu sona ulaşmanın kendilerine keyif verdiğini dile getirirken, düzenlenen turnuvanın sadece futboldan ibaret olmadığını aynı zamanda sektördeki atmosferinde renklenmesine neden olduğunu belirtti.
 
Turnuva sonunda gerçekleşen ödül töreninde dereceye giren takımlara kupa ve plaketleri verilirken, gol krallığı ödülüne Artıç Otel'den Abdullah Öner, En iyi kaleci ödülünü de yine Artıç Otel'den Ahmet Koçdemir kazandı.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
31°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?