banner11

ŞAYPA şube sayısını 63’e çıkardı

Bursa markası olan ŞAYPA açtığı her şube ile daha da büyüyor.

PERAKENDE-AVM 22.09.2012, 22:29 24.09.2012, 21:21
ŞAYPA şube sayısını 63’e çıkardı
Yaptığı yeni şube yatırımları ile bölgenin ve Bursa’nın perakende alışveriş merkezleri lideri konumunda olan Şaypa, Gürsu’da açtığı üçüncü mağazası ile şube sayısını 63’e çıkardı.
 
Şaypa Alışveriş Merkezleri Gürsu’daki üçüncü şubesini açtı.Uludağ Mehter Takımının eşlik etiği açılışa Şaypa Yönetim Kurulu Başkanı Hıdır Şaylı, Yönetim Kurulu Üyesi Behiç Şaylı, Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Necati Özensoy, Gürsu Kaymakamı Hamdi Bilgin Aktaş, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Atilla Ödünç, Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü, GÜSAB OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aydın ve çevre halkı katıldı.
 
İlk güne özel etkinliklerin yapıldığı 3. şube açılışında konuşan Şaypa Alışveriş Merkezleri Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Demircan, Gürsu’da açılan 3. Şubede 45 kişinin istihdam edileceğini belirtirken, diğer şubeler ile birlikte toplamda 2300 kişiye istihdam sağladıklarını söyledi.
 
1000 metrekarelik yeni bir mağazayı Gürsu’nun hizmetine sunmaktan mutlu olduklarını belirten Demiröz,  “Müşterilerimizin desteğiyle Bursa markası olan Şaypa, açtığı her şube ile daha da büyüyor. Şaypa için bugün çok özel bir gün. Hem cana yakın hem cebe yakın anlayışıyla yerel perakende sektöründe bir başarı öyküsü yazan Şaypa olarak, Gürsu’da üçüncü şubeyi açmış olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
Gökhan Demircan, “Yılda 27 milyon müşteriye hizmet vermenin, 2300 kişilik istihdam yaratmanın ve Bursa’ya ait olmanın sorumluluğu ile bulunduğumuz çevreye daha fazla katkı sağlamak ve daha fazla hizmet vermenin heyecanını birlikte yaşamaktayız. Bursa’nın bir markası olarak açtığımız her şubede ulusallaşma yolundaki heyecanımız giderek artıyor” şeklinde konuştu.
 
BÖLGENİN EKONOMİK VE SOSYAL ÇEVERESİNE KATKI SAĞLAYAN MARKA
 
Açılışa katılan Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Necati Özensoy, Şaypa’nın Bursa markası olarak kaliteli uygun fiyatlı ve güvenli ürünleriyle hizmet verdiğini söyledi.
Özensoy, Şaypa ailesinin katma değer üreterek vatana hizmetlerini artarak devam ettirdiklerini de hatırlattı.
Gürsu Belediye Başkanı Orhan Özcü açılışta yaptığı konuşmada Şaypa’nın istikrarlı büyümeye en doğru örnek olduğunu aktardı. Özcü, 86 yıllık bir geçmişe sahip olan Şaypa’nın Bursa’da ve Gürsu’da yatırımlarını sürdürmesinin sevindirici, olduğunu da belirtti.
  
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?