banner21

banner13

banner11

banner20

EVO çalışanlarının çocuklarına 40 tablet hediye etti

EVO Makine Mühendislik firması online derslere erişimi olmayan 40 çalışanının çocuklarına tablet ve internet paketi dağıtımında bulundu.

MAKİNA 27.10.2020, 00:28
EVO çalışanlarının çocuklarına 40 tablet hediye etti
banner23

Mekanik taahhüt, endüstriyel tesisler ve konfor mekaniği alanında faaliyet gösteren ve yaklaşık 15 yıl önce Bursa’da kurulan EVO Makina Mühendislik firması sahibi Anıl Rıza Şohoğlu, pandeminin şokunu erkenden atlatarak, pasif kalmak yerine sürekli yeni adımlar atmaya çalıştıklarını belirtti.

Geleceğin teminatının çocuklar olduğunu vurgulayan Şohoğlu, “Biz firma olarak durmak yerine harekete geçmeyi bilen bir kültüre sahibiz. Birçok çalışanımızın çocuğunun uzaktan eğitimden yararlanamadığını fark ettik. Başka firmalara örnek olmak ve öncü bir adım atmak için pandemi nedeniyle eğitiminde uzak kalan ve imkânı olmayan çalışanlarımızın çocuklarına tablet dağıtımını yapıyoruz. Firma olarak çalışanlarımızın çocuklarını kendi çocuklarımız gibi görüyoruz. Eksikliklerini gidermek istedik” şeklinde konuştu.

“ÖNCÜ ADIMLAR ATAN BİR FİRMAYIZ”

EVO bünyesinde 350 kişinin istihdam edildiğini ve birçok sektörde öncü adımlar atan bir firma olduklarını dile getiren Anıl Rıza Şohoğlu sözlerini şöyle sürdürdü, “Yaklaşık 15 yıl önce Bursa’da kurulan EVO Makina Mühendislik, mekanik taahhüt, endüstriel tesisler ve konfor mekaniği alanında faaliyetlerine devam ediyor. Konfor mekaniğinden Tekirdağ’daki Şehir Hastanesi projesinde Bursa firması olarak biz yer alıyoruz. Türkiye’deki birçok hastanenin projeleri EVO’ya aittir, ayrıca pek çok büyük firmanın çözüm ortağıyız. Yeni yatırımlara yönelerek, özellikle yenilenebilir enerji alanında yatırımlara hız verdik. Sivas Şarkışla’da 1,5 Mw biyogaz tesisi ve Adıyaman Kahta’da 3,5 Mw güneş enerjisi santralı tesisi yatırımlarımızı tamamlıyoruz. Yine Sivas’ta Biyogaz tesisimiz yanına sera ve organamineral gübre tesisi yatırımlarımıza da başlıyoruz ”

banner24
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
19°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?