banner21

banner13

banner11

banner20

Uçak Asansör, sağlık çalışanlarının yanında

Öncü çalışmaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektöründe ülke çapında önemli bir yer edinen Uçak Asansör, diğer yandan örnek teşkil eden sosyal faaliyetlerini sürdürüyor.

MAKİNA 30.04.2020, 01:12
Uçak Asansör,  sağlık çalışanlarının yanında
banner23

Covit19 Virüs salgını tehdidi ile mücadele ülke çapında devam ederken, mücadelenin en ön saflarındaki kahramanları hiç kuşkusuz sağlık çalışanları. Salgın tehdidi ile mücadele için gecelerini gündüzlerine katan sağlık çalışanlarına bir moral de Uçak Asansör çalışanları ve gönüllülerden geldi. Firma çalışanları ve gönüllülerin evlerinde hazırladıkları ikram paketleri, Bursa Şehir Hastanesi ve Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarına ikram ederek günlerdir süren özverili çalışmalarına bir nebze olsun moral ve destek oldu.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Uçak Asansör LTD.ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Uçak, her zaman olduğu gibi içinde bulunduğumuz pandemi günlerinde de canla başla çalışan sağlık çalışanlarına moral ve destek vermek amacıyla böyle bir organizasyona imza attıklarını belirtti. Salih Uçak, “Tüm dünyayı etkileyen salgın tehdidine karşı ülkemiz dünyaya örnek bir mücadele sergiliyor. Bu başarılı organizasyonda pay sahibi sağlık çalışanlarımız. Bu süreçteki günlerdir süren çabaları için ne kadar teşekkür etsek azdır. İnşallah devlet, millet el ele, gerekli tüm tedbirleri alarak bu günleri hep birlikte atlatarak bu kardeşlerimizin omuzlarındaki yükü hafifleteceğiz. Bunun için çok gerekmedikçe evden çıkmamak, çıkmak zorunda kaldığımızda da sosyal mesafe kurallarına uymamız yeterli. Bu salgın, aldığımız tebdirlerden daha güçlü değil onu hep birlikte yeneceğiz” dedi.

banner24
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
19°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?