banner21

banner13

banner25

banner20

Orka Banyo Rusya’nın en büyük yapı fuarı Mosbuıld’te

Banyo mobilyası sektöründeki yenilikçi tasarımları ve kaliteli üretimiyle tüm dünyada fark yaratan Türk markası ORKA Banyo, 30 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında Moskova’da düzenlenecek olan Mosbuild Fuarı’nda dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerle buluşacak. Tasarımı ve fonksiyonelliği odağına alarak dinamik yapısı ve güçlü üretim kapasitesi ile sektöründe yaklaşık 30 yıllık tecrübe edinen ORKA Banyo, Rusya’nın en büyük yapı fuarı Mosbuild’te yenilikçi ürünlerini görücüye çıkaracak. Her tarza ve banyoya uyum sağlayan tasarımlarla ORKA Banyo, inovasyonu ve şıklığı banyolarda buluşturan bütünleştirici tarzıyla dikkat çekiyor.

İNŞAAT 30.03.2021, 13:51
Orka Banyo Rusya’nın en büyük yapı fuarı Mosbuıld’te
banner23

Banyoları yaşanabilir mekanlara dönüştürmek için her yıl yeni ürünler tasarlayan ORKA Banyo, esnek kullanım alanlarına sahip özgün tasarımları ile günümüzün trendlerine uygun, modüler, şık ve konforlu ürünler üretiyor. Dünya standartlarında kaliteye sahip şık ve fonksiyonel banyo mobilyaları üretmenin üst düzey teknoloji, eşsiz hizmet ve kaliteli hammadde kullanımı gerektirdiği bilinciyle hareket eden ORKA Banyo, pandemi ile birlikte değişen koşullara uyum sağlayarak ve gerekli önemleri alarak fuar organizasyonlarına devam ediyor. Rusya’nın en büyük yapı fuarı Mosbuild’te ORKA Banyo Adria, Bonito, Lisbon, Design, Dream, Urla, Capetown, Düden, Style ve Knidos ürünleri ile ziyaretçilerini karşılıyor.

ORKA Banyo Genel Müdürü Nalan Yılmaz “Dünya markası olma sürecinde Rusya bölgesi firmamız için önemli bir pazar. Mosbuild fuarından beklentimiz, ürünlerimizi fuarda potansiyel müşterilere ve nihai tüketiciler ile buluşturmak ve yeni işbirlikleri yapmak olacaktır.” diyor.

YENİ NESİL BANYOLARA ORKA İMZASI

Özgün tasarım çizgisiyle yeni nesil banyo trendlerine yön veren yenilikçi Türk markası ORKA Banyo, Milano'daki ofisi Aksu/Suardi ile başarılı tasarımlara imza atan tasarımcı Sezgin Aksu ile bugünün banyolarını tasarlamaya devam ediyor. ORKA Banyo için tasarladığı ‘Boxes Koleksiyonu’ndan sonra 2021’de satışa sunulacak yeni koleksiyonlar geliştiren tasarımcı Sezgin Aksu, ‘Banyolar önemsemediğimiz, görmezden geldiğimiz, kendi haline bıraktığımız bir alan değil, öne çıkardığımız bir yaşam alanı haline geliyor. Banyoda tasarım algısı ciddi bir oranda yükselişte. Bir tasarımcı olarak bunu görmek heyecan verici.’ diyor.

TEKNOLOJİYİ TASARIMLA BULUŞTURAN LİDER TÜRK MARKASI

Banyo mobilyası sektöründe geliştirdiği kaliteli, tasarım odaklı, çevreci ve fonksiyonel ürünlerle ORKA Banyo, üretim faaliyetlerini gerçekleştirdiği Düzce’deki ileri teknoloji fabrikasında 240 kişiyi aşan istihdamı, güçlü ihracat yapılanması ile alanında sektör lideri olarak hizmet veriyor. Pandemi sürecine rağmen 2020 yılında tamamlanan 20.000 metrekare lojistik merkezi ve showroom’u ile toplam kapalı alanını 40.000 metrekareye çıkarak ORKA Banyo, 2021 yılında da makine yatırımlarına devam ediyor. Yıllık ortalama 540 bin modül banyo mobilyası üretimi gerçekleştiren marka, Türkiye’de 81 ilde 450’den fazla satış noktası ile tüketicisiyle buluşuyor, 85 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

banner24
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
18°
açık
Günün Anketi Tümü
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?